Чарівна Італія

id # 160,

Країни по маршруту:Україна - Угорщина - Італія

Міста по маршруту:Київ - Житомир - Рівне - Львів- Будапешт - Падуя - Рим - Флоренція - Венеція - Львів - Рівне - Житомир - Київ

Місяць Дати виїзду та ціни
серпень 2024 24.08 - 395 EUR
вересень 2024 21.09 - 395 EUR , 28.09 - 395 EUR
жовтень 2024 19.10 - 395 EUR , 26.10 - 395 EUR , 30.10 - 395 EUR
грудень 2024 07.12 - 395 EUR , 14.12 - 395 EUR , 21.12 - 395 EUR

Опис:

Діє SPO з обов`язковою покупкою екскурсії "Оглядова екскурсія у Венецію (45€)"

У вартість екскурсії входить: переїзд до Венеції, чек поінт, туристичні податки, кораблик Вапоретто, робота екскурсовода.

У нашому екскурсійному турі у вас буде прекрасна можливість відвідати Будапешт, а також найвідоміші і без перебільшення найпрекрасніші міста Італії. Ми вирушимо з вами в буквально насичене романтикою Рим, зануримося в університетську Болонью, а також відвідаємо середньовічну Падую, прогуляємося по вуличках колиски європейського мистецтва і культури - Флоренції, проїдемось по каналах неперевершеної Венеції,

Переваги туру:

4 дні в Італії;

Проживання в одному готелі

Екскурсію в Падую в подарунок

Сity tax по готелям - ОПЛАЧУЄ ТУРОПЕРАТОР;

насичина екскурсійна програма;

багато вільного часу..

День 1: Київ

07:00 - зустріч і реєстрація на з/д вокзалі Києва (автобусний паркінг).

07:15 - виїзд. Переїзд по території України.

09.15 - посадка в Житомирі - заправка Socar https://maps.app.goo.gl/ovqLZ2nEAASXnGzP8

13.15 - посадка в Рівному - Hotel 4x4 https://maps.app.goo.gl/6NYKjBY4phdNDafb6

Транзит: Житомир - Рівне - Львів

Перетин кордону з Угорщиною

Нічний переїзд до Будапешту

День 2: Будапешт

Приїзд.

Рекомендуємо відвідати купальні Сечені (вх. квиток оплачується додатково). Купальні Сечені - комплекс вважається найбільшим у всій Європі. Вода в купальню надходить с джерела Св. Іштвана, що знайшли ще в 30-х рр. минулого століття. Вода піднімається з глибини 1256 м. з температурою у 77 градусів по Цельсію. Завдяки таким показникам, джерело називають найгарячішими у всій Європі. Щодня з нього використовуються 6000 кубічних метрів рідини, яких вистачає на роботу кількох купалень.

Оглядова екскурсія по Будапешту 2в1: Буда + Пешт Будапешт складається з 23 округів, але умовно місто можна поділити на дві частини: Буда та Пешт. Наша екскурсія розпочнеться в Буді, що розташована на лівому березі Дунаю, а завершиться в Пешті на правому березі. Особливо притяжну силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час. Також турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайних пам'яток архітектури інших періодів.

Переїзд та розміщення в готелі на території Угорщини.

Нічліг

День 3: Падуя

Звільнення номерів

Переїзд до Падуї

Екскурсія в Падую. Падуя - це красиве історичне місто. Пo переказам, пepше поселення нa цьому місті заснував ще в X ст. дo н.е. Троянський герой Антенор. У VI ст. дo н.е. поселення було цeнтром цивілізації племені венетів. Пізніше римляни дали поселенню назву Патавіум, яке згодом трансформувалось в Падую. У місті прекрасно збереглися архітектурні пам'ятники Середньовіччя. Не дарма Падую називають культурною столицею XIV ст.

Переїзд в район Болоньї

Розміщення в готелі. Нічліг

День 4: Рим

Сніданок в готелі.

Пропонуємо факультативну екскурсію у "вічне місто" Рим (65€)

Екскурсія по Риму. Відчуйте дух легендарного "вічного міста", розташованого на семи пагорбах. Важко сказати, що запам'ятається вам найбільше! Площа Венеції, Пантеон - "храм усіх богів", найвідоміший фонтан Риму - Треві. За давнім повір'ям, туристи охочі повернутися в Рим повинні, стоячи спиною до фонтану кинути монетку правою рукою через ліве плече. Далі пройдемо на площу Навона, схожу на просторий овальний зал з фонтанами. Тут вирує життя - ярмарки, карнавали, грають музиканти і публіка поблажливо дивиться на те, що відбувається під вечірній келих вина або ранковий капучино.

Повернення в готель

Нічліг

День 5: Флоренція + Піза

Сніданок в готелі.

Екскурсію в Пізу + Флоренція 2в1 (65€) - проїзд автобусом з квитком на електричку.

Піза - “Вежа, що падає” - одна з унікальних архітектурних пам’яток світу розташована саме тут. Багато туристів вважає, що, крім вежі, в Пізі більше немає на що подивитися, і вони помиляються! Адже колись це місто було столицею величної Пізанської республіки. Кафедральний собор Санта Марія, баптистерій Святого Івана, Кампо-Санта, П'яцца дель Дуомо, яку також називають Площею Чудес, Пізі вдалось зберегти свою унікальну архітектуру та атмосферу, адже це місто, в якому жителі знають, як отримувати задоволення від життя. Білосніжні будівлі посеред зелених газонів, живописні вулиці, старовинні собори, життєрадісні дворики, будинки з черепичними дахами — саме так зустрічає Піза (трансфер до міста на громадському транспорті). Тривалість екскурсії – орієнтовно 2,5 год.

Екскурсія в серце прекрасної Тоскани - Флоренцію. Флоренція, ім'я якої викликає трепетне биття серця у шанувальників класичного мистецтва. На головній Соборній площі підноситься прикрашена різнокольоровим мармуром Санта Марія дель Фьоре - кафедральний собор міста, третій за величиною в світі! Над однією з найкрасивіших площ Пьяцца Синьйорії височить Палаццо Веккьо, перед яким можна побачити найцінніші скульптури різних художніх епох і найзнаменитіших майстрів Відродження. На площу Синьйорії виходить Галерея Уффіці, архітектурний шедевр Дж. Вазарі, одна з найзнаменитіших картинних галерей світу. А далі мальовнича панорама набережних річки Арно, старовинний міст Понте Веккьо, який ось уже сотні років "тримає" на собі "золоті" ювелірні крамниці, площа Санта Кроче поруч з базилікою або Палаццо Пітті - грандіозний флорентійський палац епохи Відродження і резиденція всіх правителів Тоскани.

Переїзд в готель

Нічліг

День 6: Венеція

Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Ласкаво просимо в передмістя Венеції!

Оглядова екскурсія у Венеції (45€). Ми побачимо Площу і Собор Святого Марка, які побудовані у візантійському стилі, Палац Дожів і мармурову набережну. Пройдемося вздовж Великого Каналу і зробимо незабутні фото на найбільшому мості Венеції - Ріальто.

Переїзд та розміщення в готелі на території Угорщини.

Розміщення в готелі

Нічліг

День 7: Львів

Сніданок в готелі

Збір групи. Переїзд в Україну.

Перетин кордону

Прибуття:

~ 22:00-23:00 - Львів, з/д вокзал, автобусний паркінг;

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

День 8: Київ

Транзит через Житомир - Рівне

Прибуття:

~ 08:00-09:00 - Київ, з/д вокзал, автобусний паркінг;

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним!

Примітки:

додаткові екскурсії підтверджуються при групі не менше 20 чол.

туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;

туроператор залишає за собою право на зміни порядку проведення екскурсій.

Включено у вартість:

Проживання в готелях 3*-3+*, 2-3х місне розміщення;

Харчування - сніданки в готелях;

Проїзд автобусом туристичного класу;

Групова страховка;

Супровід керівником фірми.

Не включено у вартість:

Рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.;

Послуга радіонавушники (1 екскурсія від 2€ до 2,5€).

Доплата за страховку (вік від 60 років і старше) = 1Є за 1 день перебування в турі.

Доплати

За місця в другому ряді автобусу - 20 EUR

За місця в третьому ряді автобусу - 15 EUR

За місця в четвертому ряді автобусу - 10 EUR

Додатково