Правила виставлення рахунків і зарахування сум платежів

1. Термін дії рахунку в гривні - 1 банківський день * (доба з моменту виставлення рахунку),

2. Курс зарахування оплати на заявку - курс актуального рахунку у день надходження оплати на розрахунковий рахунок компанії, але не нижче, ніж курс на дату підтвердження заявки,

3. Дата виставлення першого рахунку - дата підтвердження заявки,

4. Рахунки виставляються в робочі банківські дні.

5. Курс виставлення першого рахунку - курс, опублікований на сайті компанії, що діє у день виставлення першого рахунку (підтвердження заявки),

6. Курс виставлення всіх наступних рахунків - курс, опублікований на сайті компанії, що діє у день виставлення рахунку, але не нижче, ніж курс на дату підтвердження заявки,

7. Якщо оплата не була здійснена у встановлені в рахунку терміни, курс може бути перевиставлений у бік підвищення, в тому випадку, якщо внутрішній курс був збільшений, на дату перевиставляння рахунку.

8. Якщо оплата не була здійснена у встановлені в рахунку терміни, курс може бути перевиставлений у бік пониження, в тому випадку, якщо внутрішній курс на дату перевиставляння рахунку був знижений, але не нижче, ніж курс на дату підтвердження заявки

9. Повна оплата по заявці повинна бути зроблена не пізніше, ніж за 14 робочих днів * до дати початку туру (за винятком новорічних і різдвяних турів, оплата за 30 днів до виїзду). У разі якщо підтвердження заявки отримано менше ніж за 14 днів до дати початку туру, повна оплата за заявкою повинна бути зроблена в день підтвердження заявки.

10. Оплата здійснюється на підставі актуальних рахунків. У призначенні платежу в обов'язковому порядку необхідно вказати номер і дату рахунку, інакше можлива затримка з обробкою платежів і, відповідно, затримки з видачею документів!

11. Якщо оплата за заявкою здійснюється частинами, всі платежі повинні виходити від одного платника. У разі якщо оплата надходить від різних осіб, в рахунок оплати заявки зараховуються платежі від особи, від імені якого була здійснена перша оплата, всі інші платежі не розносяться на заявку до моменту отримання компанією заяви на уточнення платежу.

12. Оплата від третіх осіб, можлива тільки при наявності оригіналу тристороннього договору з туристом (скачати на сайті http://davclub.ua/). З оригіналом договору, необхідно вислати ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду туриста.

* до моменту закінчення терміну дії рахунку, новий рахунок (за новим курсом) НЕ перевиставляється.
Тобто рахунки виставляються через один банківський день. Якщо рахунок виставлений в неробочий небанківські день, днем початку дії рахунку є день виставлення рахунку.
** Оператор наполегливо рекомендує здійснювати 100% оплату кожного виставленого рахунку протягом банківського дня з моменту його виставлення.

Бажаємо вдалих продажів!