Карлові Вари

id #56, останнє оновлення 26.05.2020 00:51:12

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Карлові Вари – всесвітньо відомий курорт, розташований в Західній Чехії в історичному регіоні Богемія. Місто розкинулося в мальовничій горбистій місцевості в місці злиття річок Огрже, Ролава й Тепла. Карлові-Вари відрізняються чарівною архітектурою і великою кількістю здравниць і санаторіїв.

Історично склалося, що ще з часів Російської Імперії Карлові Вари були одними з найбільш популярних курортів серед російської інтелігенції, монархів і дворян. Тут відпочивали й поправляли своє здоров’я імператори, знамениті письменники й поети. І зараз, курорт залишається потрібним серед російськомовного населення. Тут часто чується російська мова, вивіски також в більшості написані російською. Торговці, офіціанти, персонал в готелях також володіють російською мовою. Тому не знання чеської або англійської тут в більшості своїй не складе ніяких труднощів.

Цілющі мінеральні джерела – це головне багатство Карлових Вар. На території міста розташовано 15 джерел, які згруповані в 7 колонадах (Гейзерної, Ринкової, Замкової, Млинової, Свободи, Садової та Алоїса Клайна) і розрізняються за температурою і змістом CO2. На курорті проводиться лікування хворих із захворюваннями шлунка й кишківника, печінки й жовчних шляхів, а також з порушеннями обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння та інші). Мінеральну воду можна пити абсолютно безкоштовно. Досить відвідати колонади. Рекомендуємо купити спеціальні кружки для мінеральної води, які продаються повсюдно. З даних кухлів дуже зручно пити мінеральну воду, а також це відмінний сувенір.