DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Метеори

id #29, останнє оновлення 27.04.2020 20:50:56

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Метеори

В районі північної Греції, на Фессалійській рівнині знаходиться унікальне явище природи - 8 чудо світу, спадщина ЮНЕСКО - Метеори. Деякі скелі досягають у висоту близько 600 метрів. Існує теорія, що ці скелі з'явилися близько 20 мільйонів років тому і були дном озера, через деякий час, вода зникла і з'явилися вони - Метеори.

У 10 столітті нашої ери тут з'явилися перші печерні монастирі і поселення ченців. Ченці піднімалися нагору і усамітнювалися, читаючи молитви. Першого ченця звали Варнава, він побудував в 950 - 970 роках найстаріший скит Святого Духа, після цього критський монах Андроник звів скит Преображення, а в 1160 році був споруджений скит Стаг. Заснування цього скиту послужило початком чернечної «держави» в Метеорах.

Тільки на початку 20-го століття були проведені дороги та сходи до монастирів. До цього ченці використовували спеціальні навісні драбини, які прикріплялися до скель.

Зараз діючих монастирів 6 з 24, інші або зникли, або перетворилися на руїни через довгий час. У Метеорах 4 чоловічих монастиря і 2 жіночих і ченці в них щодня читають молитви.

Метеори перекладаються з грецької як «ширяє у повітрі». І справді складається враження, що вони знаходяться між небом і землею.

Метеори вважаються одним з чудес світу і є найбільш відвідуваним екскурсійним місцем в Греції.

Біля підніжжя скель знаходиться містечко Каламбака. Саме з нього відкривається казковий вид на величні скелі. Тут можна перекусити в національній таверні і випити чашку грецької кави фрапе з видом на невимовну красу.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев