DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Скіатос

id #31, останнє оновлення 30.04.2020 20:33:19

Вартість екскурсії 40.00 EUR

Скіатос

Один з найкрасивіших островів Греції, зі своїм особливим шармом нереально золотим піском. Золотистий пісок, унікальне природне явище - головна визначна пам'ятка острова.

Скіатос- перекладається з грецької мови як «тінь Афона».

Запах моря, магнолії і фінікових пальм, саме це асоціюється з дивовижним островом Скіатос. Води Егейського моря дарують йому теплі обійми, погладжуючи легкими смарагдовими хвилями. Довгий час Скіатос вважався дорогим курортом. Сюди спливалися відпочиваючі на своїх розкішних білих яхтах. Останні пару років курорт став більш демократичний, також стали приходити пароми з туристами.

 На острів ходить кораблик, який називається Елізабет. По дорозі на острів ви зможете насолодитися прекрасними видами, розучити грецький танець сіртакі, побачити дельфінів і спробувати грецьку Метаксу.

  Від краси цих місцевих пляжів паморочиться голова. Один з них це пляж Кукунаріс, на якому ви зможете побувати. Сама принцеса Діана любила на ньому відпочити і полежати під пестливими променями вечірнього сонця. Перекладається він як «шишки». З одного боку його блакитне море, а з іншого знаходяться хвойні дерева. Так само, на пляжі ви зможете побачити кроликів і чорних лебедів, які зовсім не бояться туристів. Це дуже красиве, тихе і умиротворений місце.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев