Неаполь

id #77, останнє оновлення 01.06.2020 23:50:54

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Італійський Неаполь складається з контрастів. Розкішний палац може бути сусідом з убогим напівзруйнованим будинком, фешенебельний ресторан - з брудною забігайлівкою. Якщо уважно придивитися, то виникає відчуття, що це місто покинутої розкоші. З усіх боків на тебе дивляться потужні будівлі, створені колись великими людьми і прийшли в занепад в наш час. Неаполітанці - прості, добрі, відкриті, привітні, безкорисливі, що співають однаково, сильно люблять релігію і футбол - надовго оселяться в твоєму серці. Тут розташовано кілька кращих в світі будівель оперних і художніх театрів. Завдяки великій кількості історичних статуй і пам'ятників місто часто називають музеєм під відкритим небом.

Один з найбільш відомих і грізних вулканів на всій Землі, який з'явився на світ тисячоліття тому. Мало які пам'ятки Неаполя здатні зрівнятися з Везувієм за кількістю людей, яка ним цікавилась. Щорічно до жерла «вогнедихаючого дракона» піднімається близько 4 мільйонів осіб. Туристи піднімаються вгору по стежці, прокладеній по вулканічному попелу, пемзи і застиглій лаві.

Стародавнє місто і археологічний комплекс, який свого часу знищений виверженням Везувію. За останні кілька десятиліть виконувалася величезна реставраційна робота, яка дозволила відновити багато об'єктів Помпеїв практично в первозданному вигляді. Відзначимо що знаменитий храм Аполлона, створений у VIII столітті до нашої ери, все ще є просто руїни. Про те, наскільки величним він був, можна судити по залишкам фресок і двом збереженим колонам. Чудові місцеві пам'ятники, оглянути які може кожен турист: Будинок Фавна, Амфітеатр, Будинок Венери і Терми. Ваша поїздка в Італію буде неповноцінною, якщо ви відмовтеся від візиту до Помпеї.

Найбільша і знаменита площа міста, улюблена і мандрівниками, і самими місцевими жителями. Тут височить Палац Префектури, храм. Св. Франциска і Королівський палац. Після огляду визначних пам'яток, туристи можуть відпочити в численних затишних кафе. На Плебішіто нерідко влаштовуються виставки, виступи народних артистів і музичні фестивалі.

Що відвідати в Неаполі шанувальникам музики? Оперний театр Сан-Карло. Цю легендарну оперу, яку вважають національною гордістю всієї країни. Дата відкриття - 1737 рік. Будівля має величезні габарити і настільки ж значний інтер'єр. Кількість глядацьких місць - 3000. Цікавий момент полягає в тому, що виступати в Сан-Карло можуть лише зірки світової величини, виконуючи твори на мові їх створення. Огляд театру можливий також в ході 45-хвилинної екскурсії.

Куди сходити в Неаполі любителям шопінгу? У головну торгову галерею міста. Споруда була побудована ще в XIX столітті, і на ділі є комплексом критих вулиць з нескінченними бутиками, ресторанами і магазинами, що перетинаються під величезним куполом зі скла. З огляду на відмінну акустику споруди, тут нерідко влаштовують танцювальні та музичні концерти.

Неаполітанська затока - кращий варіант того, що подивитися в Неаполі за 1 день всією сім'єю. Природна пам'ятка омиває захід країни. Якщо ви хочете позасмагати і поплавати, більш підходящого місця вам не знайти. Ваш відпочинок буде проходити в оточенні неймовірних панорам Тірренського моря, вулкана Везувію і самого міста. Кліматичні умови Неаполітанської затоки визнані одними з найбільш сприятливих в державі. Кількість сонячних днів в році перевищує 280. З боків затоки розташувалися квітучі курортні міста Капрі і Іскья, на південному сході - Сорренто. Особливо прекрасні види відкриваються в години заходу і сходу сонця.