DAV Club - екскурсійний туроператор
+38 (050) 462-90-32 +38 (067) 340-01-15 УКРРУС
Курс валют USD/UAH EUR/UAH

Лутра, Вульягмені, Мелангаві

id #32, останнє оновлення 11.05.2020 12:52:32

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Сьогодні ми пропонуємо відправитися в насичену яскравими пейзажами і цікавими історіями пригоду.

Ця відмінна комбінація гарантує незабутні враження та гарний настрій.

Першою зупинкою буде монастир Св. Потапа Єгипетського, що знаходиться в 14 км від курорту Лутракі на висоті 700 метрів над рівнем моря. Святий Потап народився в IV столітті нашої ери і присвятив себе служінню Богу і ще за життя прославився безліччю створених чудес, наприклад, зціляв від сліпоти або ставив на ноги після паралічу. На місці нинішнього монастиря колись перебувала звичайна печера з наскальними фресками, де монахи проводили служби, але після набуття святих мощей на початку XX-го століття, сюди потягнулися ті, що потребують диво ... Незабаром тут був збудований монастир.

До святої обителі нас приведуть 144 сходинки. Місцева легенда свідчить, що кожна з цих ступенів знімає з підіймаючого в монастир один гріх. Але піднятись по ним треба не тільки заради очищення - з оглядового майданчика біля монастиря відкривається захоплююча дух панорама!

Коринфський перешийок і його околиці постають перед вами як на долоні.

Після того, як ми насолодилися чудовими краєвидами і збагатилися духовно, пропонуємо рухатися до нашої наступної зупинки.

Греки по праву називають мис Мелангаві одним з найромантичніших місць на Пелопоннесі. Сюди приїжджають закохані парочки практично з усього півострова, щоб помилуватися маяком XIX століття, який так гармонійно вписується в пейзаж, і насолодитися тишею.

На південному березі мису Мелангаві, прямо над невеликою барвистою бухтою з прозорою водою знаходяться руїни храму Гери. Цей храм був побудований жителями Герейона ще в VIII столітті до нашої ери.

Звичайно, час нещадний, але вціліли вівтар і фрагменти колон, саме вони роблять це місце таким колоритним.

Після перегляду храму Гери, ми поїдемо на озеро Вульягмені, де у вас буде вільний час. Про появу озера серед місцевих жителів гуляє легенда. Кажуть, нібито тут колись було місто, але якось раз люди, що жили в ньому, розгнівали Геру. Богиня вирішила їх покарати, затопивши поселення. А от сучасні вчені вважають, що озеро утворилося після потужного землетрусу. Вам яка версія більше до душі?

Озеро Вульягмені, по суті, не зовсім озеро, так як туди надходить солона морська вода з затоки через невеликий канал. Там не буває штормів, тому що озеро захищено від вітру природним чином. На берегах є кілька невеликих таверн, де можна спробувати національну грецьку кухню. Вдосталь накупавшись і відпочивши, ми повернемося на курорт Лутракі.

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ
© Дав Клуб 2022 Киев