Гаага

id #67, останнє оновлення 28.05.2020 15:13:19

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Гаага – столиця Південної Голландії, місто розташоване в західній частині Нідерландів на узбережжі Північного моря. Є резиденцією уряду, парламенту і королівської сім’ї. Також тут розташовуються офіси великих міжнародних організацій. Гаага — третє за величиною місто Нідерландів після Амстердама і Роттердама, який часто називають “судовою столицею світу”, через те, що тут розташовані міжнародні суди. Місто являє собою дивовижне і гармонійне поєднання історичної забудови та сучасної архітектури.

Гаага була заснована в 1230 році як мисливська резиденція голландського графа Флориса IV. Цей граф побудував тут невеликий замок, на місці якого зараз розташований Бінненхоф. До XIV століття Гаага перетворилася на досить велике поселення, але так і не отримала міські права. До XVII століття поселення нараховувало кілька десятків тисяч жителів і було третім за величиною в Нідерландах, але так і залишалася селом.

Міські права Гаага отримала тільки в 1806 році. У XIX столітті місто швидко росло і розвивалось, залишаючись одним з найбільших і найважливіших в Нідерландах.