Лутра Арідея

id #3, останнє оновлення 21.04.2020 15:57:23

Вартість екскурсії прораховується індивідуально, прохання залишити заявку

Лутра Арідея або Лутра Позар - це чудове місце, яке варто відвідати.

Воно знаходиться на висоті 128 м над рівнем моря. З давніх часів це місце було відоме на всю Європу своїми оздоровлюючими і омолоджуючими гарячими джерелами. Вірні і відважні воїни Олександра Македонського саме тут заліковували свої рани після величних битв і готувалися до нових походів. Особливо цінував цілющі властивості тутешніх місць і був частим гостем ванн батько Олександра - Філіп Македонський.

Надає цьому місцю чарівність його великі і маленькі водоспади, які приємні для гідромасажу. Вони знаходяться вздовж гірської річки з крижаною водою. Єдине в своєму роді місце, де гарячі мінеральні ванни температура яких 37°C знаходяться поруч з гірською крижаною водою.

У цій воді практично міститься вся таблиця Менделєєва. Вона допомагає вилікувати безліч захворювань пов'язані з серцем, кровообігом, ревматизмом і багато інших.

Також рекомендується як профілактика якомусь захворюванню, але приймати такі ванни можна тільки 40 хвилин за 1 сеанс.

Так само, ви можете прогулятися по стежках і помилуватися чудовими видами. Мальовнича пішохідна стежка по природному парку вздовж гірської річки йде вгору до печери, в якій колись жили монахи відлюдники, а пізніше була заснована каплиця Св.Праскеви. Сьогодні вхід в саму печеру закритий, проте з невеликого плато відкривається незабутній вид на покрите хвойним лісом гірську ущелину грецького нагір'я Пінд.

Поруч з купальнями знаходиться таверна з традиційними грецькими стравами. Після купання в мінеральній воді, приємно провести час за чашкою ароматної грецької кави з шматочком східних солодощів.